ul. Jagiellońska 13, 85-067 Bydgoszcz

Wydziałowa Komisja ds. Przeciwdziałania Problemom Molestowania Seksualnego, Mobbingu i Dyskryminacji

1. dr hab. Wiktor Dróżdż, prof. UMK– przewodniczący – e-mail: wikdr@cm.umk.pl, tel.:+48 52 585 42 60
  2. dr hab. Monika Wiłkość-Dębczyńska, prof. UMK – e-mail: monika.wilkosc@cm.umk.pl, tel.:+48 52 585 42 60
  3. stud. Anna Wosiak
  4. stud. Inga Szlagor

Regulamin (952 KB)

Zadania Komisji: przyjmowanie i niezwłoczne rozpatrywanie zgłoszeń studentów w sprawach molestowania seksualnego, mobbingu i dyskryminacji.

Studenci składają zgłoszenia w/wym. Spraw w formie pisemnej, w zamkniętej kopercie, do przewodniczącego, z-cy przewodniczącego Komisji, lub w Dziekanacie WL.

Tryb odwoławczy: od decyzji Dziekana w ww. sprawach przysługuje odwołanie do Rektora za pośrednictwem Prorektora ds. Collegium Medicum. Odwołanie wnosi się w terminie 14 dni od dnia doręczenia lub ogłoszenia decyzji zainteresowanej osobie.