Granty Rektora na wyjazd naukowy do Würzburga

Szanowni Państwo,

w imieniu JM Rektora UMK prof. dr. hab. Andrzeja Tretyna uprzejmie informuję o możliwości uzyskania grantu na pobyt dwutygodniowy związany z badaniami naukowymi oraz/lub celem nawiązania kontaktów naukowych w Würzburgu (Niemcy) w 2019 roku. Grant można wykorzystać w dowolnym terminie, maksymalnie do 20 grudnia 2019 r.

Konkurs jest skierowany do pracowników i doktorantów wszystkich Wydziałów i Instytutów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (niezależnie od uprawianej dziedziny naukowej).
Realizacja grantu: przy placówce zagranicznej UMK Polskiej Misji Historycznej w Würzburgu.

Wnioski o przyznanie grantu uprzejmie prosimy przesyłać w terminie do 31 października 2018 r.

Wniosek składa się z dwóch części:

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu zostanie rozesłana pocztą mailową bezpośrednio do osób aplikujących do dnia 31 stycznia 2019 r. Szczegółowe informacje o Konkursie, jego Regulamin (m.in. wysokość dofinansowania), formularz wniosku znajdują się na stronie Polskiej Misji Historycznej.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania konkursu bez podania przyczyn.

Adres w wypadku przesyłania "Zgody na przetwarzanie danych osobowych"
pocztą tradycyjną:

Universität Würzburg