Rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+

Trwa rekrutacja na wyjazdy na studia w semestrze letnim 2018/19 w ramach programu Erasmus +.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy złożyć komplet dokumentów w Dziale Projektów i Współpracy Międzynarodowej CM, ul. Jagiellońska 13, budynek A, pokój 20.

1. Wypełniony i podpisany wniosek online w wersji wydrukowanej (samo wypełnienie wniosku online nie jest 'złożeniem wniosku')
  2. Zaświadczenie (z Dziekanatu) o uzyskanej średniej ze wszystkich zakończonych etapów studiów (wraz z ocenami niedostatecznymi)
  3. Przystąpić do egzaminu językowego / dostarczyć stosowne zaświadczenie lub certyfikat

Ostateczny termin składania wniosków upływa 26 października 2018 r. godz. 14:00