Zacznij aktywnie rok akademicki!

Szanowni Państwo,
wraz ze zbliżającym się rokiem akademickim 2018/2019 przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową propozycję na wrześniowe wieczory:

BEZPŁATNE ZAJĘCIA dla studentów oraz pracowników Collegium Medicum UMK

Zajęcia mają charakter otwarty i nie obowiązują na nie wcześniejsze zapisy. Stanowią one promocję oferty dydaktycznej, w której od października 2018 r. Zumba® Fitness będzie dostępna dla studentów Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK w ramach zajęć fakultatywnych.

Zajęcia Zumba® Fitness to przede wszystkim gorąca latynoamerykańska muzyka, łatwe kroki, proste choreografie oraz wyjątkowa atmosfera. Taniec wzmacnia wszystkie partie mięśni, poprawia mobilność oraz zwiększa wydolność. Zajęcia te są rodzajem treningu aerobowego prowadzonego w formie treningu przerywanego (intermittent training) prowadzonego w zmiennym tempie. Pamiętajcie, aby na zajęcia zabrać ze sobą wygodne obuwie sportowe na zmianę, ręcznik oraz wodę.

Zapraszamy również do śledzenia strony:

Prowadzący:
Marta Pawłowska (licencjonowany instruktor Zumba® Fitness)
Roland Wesołowski (licencjonowany instruktor Zumba® Fitness, ZIN™ )

Terminy i miejsce realizacji zajęć zostaną podane wkrótce!