Kontakt ul. Jagiellońska 13, 85-067 Bydgoszcz
tel.: +48 52 585 33 96
e-mail: dzieklek@cm.umk.pl

E-obiegówki

Zdjęcie ilustracyjne

Informujemy, że z dniem 19.06.2020 r. została uruchomiona e-obiegówka w kampusie bydgoskim.

Informujemy, że z dniem 19 czerwca br. została uruchomiona e-obiegówka w kampusie bydgoskim❗️
Obiegówka w nowej formie uwzględnia rozliczenie z Biblioteką, Działem Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów CM (Biuro Karier Collegium Medicum UMK) oraz częściowo z Działem Księgowości CM (tylko w zakresie opłat związanych z tokiem nauczania).

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 4 czerwca 2020 r. w sprawie procedury nadawania tytułu zawodowego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu po wydaniu decyzji o nadaniu tytułu zawodowego, pracownik dziekanatu uruchamia elektroniczną kartę obiegową studenta.

Student zobowiązany jest do udzielenia odpowiedzi na pytania po zalogowaniu się do systemu USOSweb wybierając kolejno z menu zakładkę „dla wszystkich” i „obiegówki”.

Uwaga: e-obiegówka nie uwzględnia rozliczenia z Domami Studenckimi zarówno w kwestii opłat jak i dopełnia formalności związanych z zamieszkiwaniem. Jeżeli student zamieszkiwał w DS-ie , w sprawie rozliczenia zobowiązany jest kontaktować się indywidualnie z Kierownikiem danego akademika.

pozostałe wiadomości