Zaproszenie do Studenckiego Koła Naukowego funkcjonującego w Katedrze Mikrobiologii

Szanowni Studenci,

Serdecznie zapraszamy studentów wszystkich kierunków CM UMK chętnych do dołączenia do Studenckiego Koła Naukowego funkcjonującego w Katedrze Mikrobiologii na jedno ze spotkań organizacyjnych zaplanowanych w dniach 01.12.2022 r. i 09.12.2022 r. o godz. 15:00, w sali seminaryjnej Katedry Mikrobiologii.

W razie braku możliwości uczestnictwa w spotkaniach, a chęci dołączenia do pracy naukowej, prosimy o kontakt z opiekunem Koła Naukowego na adres t.bogiel@cm.umk.pl

Serdecznie zapraszamy studentów wszystkich kierunków, chętnych i zdeterminowanych do realizacji zarówno doświadczalnej pracy naukowej, jak i pisania publikacji naukowych z dziedziny mikrobiologii.

Prof. dr hab. Eugenia Gospodarek-Komkowska
Katedry Mikrobiologii