Kontaktul. Jagiellońska 13, 85-067 Bydgoszcz
tel.: +48 52 585 33 96
e-mail: dzieklek@cm.umk.pl

Strategic Networking at a European Level (Cancer Research)

Zdjęcie ilustracyjne

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że we wtorek, 21 marca 2023 roku, dr Seán McCarthy zaprezentuje krótką sesję online zatytułowaną: "Strategic Networking at a European Level (Cancer Research)".

dr Seán McCarthy jest wybitnym specjalistą związanym z programami ramowymi Komisji Europejskiej od ponad 30 lat. W grudniu 2022 roku i styczniu bieżącego roku przeprowadził szkolenia w UMK, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Sesja "Strategic Networking at a European Level (Cancer Research)"  będzie darmowym spotkaniem online skierowanym do naukowców, którzy pracują nad badaniami związanymi z nowotworami. Nie będzie pobierana żadna opłata za uczestnictwo.

Sesja została zorganizowana głównie dla naukowców z Irish Cancer Society, ale jeśli chcieliby Państwo zapisać swoich naukowców, którzy pracują nad tematami związanymi z nowotworami, jest taka możliwość.

 

Liczba miejsc jest ograniczona i będą one przyznawane na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

 

Kurs odbędzie się w godzinach od 11:00 do 12:00 (czasu irlandzkiego), a platformą wydarzenia będzie Zoom.

 

Naukowców, którzy są zainteresowani, proszę o zgłoszenie się bezpośrednio do Mary McCarthy, organizatora sesji (email: mary.mccarthy@hyperion.ie) oraz przesłanie informacji na adres:

hrna@cm.umk.pl

Z poważaniem

 

Prof. dr hab. Zbigniew Włodarczyk

Dziekan Wydziału Lekarskiego

 

pozostałe wiadomości