Gratulacje za dobrze zdany LEK

gratulacyjny uścisk ręki osobie w fartuchu medycznym
gratulacyjny uścisk ręki

Studenci i nauczyciele akademiccy Wydziału Lekarskiego Szanowni Państwo

Z wielką radością odczytałem wyniki ostatniej, jesiennej sesji Lekarskiego Egzaminu Końcowego. 161 naszych studentów zdawało po raz pierwszy, i w tej grupie - co jest niezmiernie cieszące - wszyscy zdali, a średni wynik plasuje nasz wydział na CZWARTYM miejscu w Polsce. Podkreślić też należy stosunkowo niewielkie odchylenie standardowe wyników, co oznacza wyrównany poziom naszej grupy.

W imieniu kolegium dziekańskiego składam braci studenckiej serdeczne gratulacje i podziękowanie za ciężką pracę i świetne przygotowanie do LEK.

Całemu zespołowi nauczycieli akademickich, zaangażowanych w przygotowanie studentów V i VI roku do egzaminu wyrażam głęboką wdzięczność i szacunek za wysiłek wkładany w ostatnim czasie w poprawę jakości dydaktyki. Mam nadzieję, że ta "dobra zmiana" ;) utrwali się w następnych latach

Tabela z wynikami >>

Prof. dr hab. Zbigniew Włodarczyk