ul. Jagiellońska 13, 85-067 Bydgoszcz
tel.: +48 52 585 33 96
e-mail: dzieklek@cm.umk.pl

II Studencka Konferencja Internistyczna w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję Studenckiej Konferencji Internistycznej organizowaną przez SKN przy Zakładzie Prewencji i Dydaktyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Pierwsza edycja okazała się być dużym sukcesem i cieszyła się niespodziewanym zainteresowaniem studentów z całej Polski!

Konferencja ma zasięg ogólnopolski i ma być okazją do poszerzenia wiedzy internistycznej wśród studentów zainteresowanych tą działką medycyny, szansą zaprezentowania i podzielenia się z kolegami wynikami swoich badań, okazją do postawienia pierwszych kroków w pracy naukowej, a także doskonałym miejscem na integrację i zacieśnienie znajomości.

Udział w konferencji można wziąć jako:
– uczestnik czynny – prezentacja pracy naukowej
– uczestnik bierny – wolny słuchasz po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza rejestracyjnego (patrz niżej) i jest całkowicie darmowy.
Liczba miejsc ograniczona.

Ze względów organizacyjnych prosimy uczestników czynnych do zaznaczenia w formularzu rejestracyjnym chęci zaprezentowania pracy naukowej, sesji w której chcieliby wziąć udział (ustna/plakatowa), rodzaju pracy (praca oryginalna/case report) oraz tematyki pracy. Zaznaczenie w formularzu chęci zaprezentowania pracy nie jest wiążącą deklaracją (takową jest przesłanie abstraktu), a jedynie pozwoli nam przewidzieć ile i jakie sesji mamy otworzyć.
WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW CZYNNYCH PROSIMY O DOKŁADNE PRZECZYTANIE REGULAMINU!

FORMULARZ REJESTRACYJNY:
https://goo.gl/forms/Zefl3UDQ5znGFDYa2

TERMIN SKŁADANIA ABSTRAKTÓW:
29.04.2017r na maila ski@gumed.edu.pl

REGULAMIN:
https://docs.google.com/document/d/1Icya3BZ7g9GthymV7-Z4fohY3yreqh3xYBujAbAG-gg/edit?usp=sharing

PROGRAM
wkrótce więcej szczegółów!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/168305827121381/