Kontakt ul. Jagiellońska 13, 85-067 Bydgoszcz
tel.: +48 52 585 33 96
e-mail: dzieklek@cm.umk.pl

#CMniebolało Studenci CM UMK idą się szczepić!

Zdjęcie ilustracyjne

 Drodzy Studenci, Pracownicy oraz pozostali zainteresowani!

Żyjemy w dobie „fake news”, które rozprzestrzeniają się 6-krotnie szybciej niż prawdziwe informacje! W 2017 roku współtwórca World Wide Web – Tim Berners-Lee – powiedział, że fałszywe wiadomości są jednym z trzech najbardziej szkodliwych nowych trendów w Internecie, które należy rozwiązać, jeśli sieć ma naprawdę „służyć ludziom”.

Doskonale wiemy, że obecna sytuacja związana z akcją szczepień jest dla wielu osób niezrozumiała, w głowie pojawia się wiele pytań, wątpliwości, a ruch antycovidowy napędza strach jeszcze bardziej, dlatego my wychodzimy Wam na przeciw i chcemy udowodnić, że nie należy się bać szczepionek.

Już w najbliższy poniedziałek, czyli 11 stycznia br. o godzinie 15:00 przy współpracy z UMK TV i za pośrednictwem kanału UMK TV w serwisie YouTube odbędzie się LIVE, podczas którego prelegenci postarają się rozwiać wasze wszelkie obawy względem szczepień oraz odpowiedzą na nurtujące was w tym temacie pytania. Informacja o godzinie wydarzenia zostanie podana wkrótce!

Masz już jakieś pytanie, na które chciałbyś otrzymać odpowiedź? Możesz je zadać poprzez poniższy formularz https://tiny.pl/r5hf2 , a odpowiedź dostaniesz w trakcie transmisji na żywo.
Jako studenci kierunków medycznych jesteśmy odpowiedzialni za szczerzenie prawdziwych informacji na temat profilaktyki zdrowia. Dlatego udostępnij informację o LIVE i powiedz o nim swoim bliskim!
 
Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco!!

Samorząd Studentów CM UMK 
 

pozostałe wiadomości